Ferie w góralskim stylu.

Jurgów to wspaniała górska miejscowość położona u podnóża Tatr. Całe okolice Jurgowa to przede wszystkim górskie zakamarki oraz góralskie karczmy, ( w których spróbujecie smakołyków kuchni górskiej). Wspaniałe pensjonaty i hotele, znajdziecie na stronie nocleg Jurgów ( ja zawsze korzystam z tej bazy jak planuje ferie w górach). A co do ferii to można je spędzić na kilka sposobów:Narciarstwo górskie ( z pewnością idealne będzie dla miłośników śnieżnego puchu)Saneczkarstwo i Snowboard ( wybierany jest zarówno przez młodych jak i trochę starczych turystów)Oraz Kuligi zaprzęgane przez konie ( można wtedy zobaczyć całą okolicę Jurgowa siedząc w wygodnych saniach) Górale z pewnością zapewnią każdemu turyście idealne warunki na ferie spędzone w najlepszym gronie :-P    

This entry was posted on poniedziałek, Październik 8th, 2012 at 16:52 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

3 Responses to “Ferie w góralskim stylu.”

  1. Szymek Says:

    W Jurgowie jest naprawdę świetnie, a w lecie można tam spotkać kajakarzy na Białce :)

  2. Aga Says:

    Nigdy nie miałam okazji być Zimą w Jurgowie, zawsze odwiedzałam te okolice bardziej przy okazji i to w lecie. Często jeździmy ze znajomymi na spływy kajakowe na Białkę. :) Polecam taki sport!

  3. Bogdan Says:

    Jurgów jest zimowym miastem, można w nim jeździć na nartach i nie tylko :-)