Długie spacery pięknymi alejkami

Spacerować można wszędzie nawet po asfaltowej jezdni, ale tak pięknych widoków i zabytkowych pomników nie zobaczy się nigdzie indziej jak na Promenadzie Przyjaźni. Spacerowy deptak ciągnie się równolegle do plaży. Jest to wspaniałe miejsce pełne wyjątkowego uroku i niesamowitej atmosfery. Chcąc zostać na dłużej można skorzystać z ofert, jakie zamieszczane są na serwisie http://meteor24.pl/noclegi/mielno,0.html. Dogodne warunki w pobliżu promenady to dobry wypoczynek dla każdego ;)

This entry was posted on poniedziałek, Lipiec 2nd, 2012 at 22:47 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

5 Responses to “Długie spacery pięknymi alejkami”

 1. justynka Says:

  Ee.. Ja tam z nadmorskich miejscowości wolę Sopot jest dużo więcej atrakcji niż w Mielnie :-)

 2. Kali34 Says:

  Ja tam na Promenadzie przyjaźni oświadczyłem się mojej dziewczynie;-), w Mielnie to najpiękniejsze miejsce:-)

 3. Arek23 Says:

  widzę że nie tylko ja oświadczyłem się w Mielnie oby tak dalej!!!, teraz pakuję walizki:-) i jadę z moją żonką do Mielna do Spa. zabawa będzie wspaniała:-)

 4. Krystian Says:

  a ja tam wolę Międzyzdroje :)

 5. jarek Says:

  hmm.. w Międzyzdrojach byłam i w innych miejscowościach również ale w Mielnie jeszcze nie :( skoro tak chwalicie to trzeba się wybrać ;) ja już się oświadczyłem więc tego nie muszę planować ;p